ישנם מגוון מוצרים כמו לדוגמא משחות, סבונים ומגבונים אשר שומרים על ההיגיינה וכך מונעים גירויים ותפרחות. בנוסף, מוצרי ספיגה למבוגרים של לימור שיווק הם בעלי מגע כותנה, נושם, אוורירי ומאוד נעים לשימוש.
מומלץ ביותר להשתמש במשחה לפני כל החתלת המטופל וזאת על מנת לשמור את העור בריא ולהגן עליו , אם לתינוק אשר העור שלו יותר "איכותי" ממבוגר משתמשים במשחה אז זה מראה את חשיבותה של השימוש במשחה איכותית למבוגרים. באופן כללי אנו ממליצים על משחה הנקראת "פארמה עור" שהיא האיכותית ביותר למבוגרים.
מהנתונים שמסרת בשאלתך עולה כי סבתך משתמשת במידה שלא מתאימה למשקל שלה ולכן בצדדים נשאר פתוח ודולף , יש חשיבות מאוד רבה להתאמת המוצר לפני השימוש ע"מ למנוע מקרים כמו אלו , ממליץ לך מחום לפנות למחלקת הייעוץ "בלימור שיווק ישיר" ע"מ לבצע התאמת מוצר מושלמת.
פוסיד כידוע הוא ממשפחת " התרופות המשתנות" ונטילה של תרופה זו גורמת למשתמש לתת שתן בכמויות גדולות מאוד מהרגיל. החיתול שאתם משתמשים בו הינו "חיתול לשימוש ביום" ואינו מתאים לנוטלים פוסיד פני למחלקת הייעוץ בלימור שיווק ישיר (1-800-202-111) והיועצות ידאגו להתאים לך מוצר עם ספיגה חזקה כגון חיתולי שקמה "סופר נייט " אשר יפתור לכם את הבעיה.
את כל מוצרי הספיגה של לימור שיווק: חיתולים למבוגרים, פדים סופגים, סדיניות סופגות ועוד, ניתן לרכוש בבתי מרקחת ובסופר פארם. אך כמובן שניתן לרכוש מוצרים אלה גם אצל סיטונאים אשר מספקים את המוצרים עד לדלת ביתכם. פתרון נוח ויעיל.
בעיית בריחת השתן היא תופעה אשר נמצאת אצל נשים וגברים כאחד. אכן ישנם מוצרי ספיגה המיועדים לגברים כמו לדוגמא, תחתוני ספיגה. אך בנוסף כל מוצרי הספיגה של לימור שיווק מותאמים לנשים וגברים כאחד.
בלימור שיווק כל אחד יכול למצוא פתרון עבורו. אכן ישנם מגוון מוצרים במגוון רמות ספיגה, בין אם זה לשעות הלילה ובין אם זה לשעות היום. פירוט על המוצרים והרמות ספיגה ניתן לראות בקטלוג מוצרים של לימור שיווק.
באופן עקרוני כאשר מקלחים מטופל רצוי להשתמש בספוגים חד פעמיים אשר עלותם נמוכה מאוד, מכיוון שחיידקי צואה ושתן הינם "חיידקים קשים" אשר עלולים להישאר על הספוג גם לאחר שטיפתו במים רגילים ולא בהרתחה ולכן עם ספוג רגיל יוצא ש"ממחזרים" את החיידקים ממקלחת למקלחת וספוג חד פעמי הולך לפח האשפה לאחר שימוש בודד.
באופן עקרוני קיימים מגוון רחב של פדים סופגים ואף קיימים פדים מיוחדים לגברים בלבד אשר בנויים אנטומית לגוף הגבר ולא מחליקים ויושבים נהדר על גוף הגבר. כנראה שהפד שסבך משתמש הינו פד המיועד לנשים ולכן אין התאמה. ממליץ לך בחום לפנות לחברתנו לקבלת דוגמאות ללא תשלום של מגוון הפדים לגבר.
התאמה נכונה של מוצרי הספיגה היא חשובה מאוד מבחינת נוחיות ותחושת ביטחון. לשם כך הכנסנו לאתר הנחיות ברורות של כל מוצרי הספיגה אשר מאפשרות לכם להתאים בצורה מושלמת את המוצרים למידות הגוף שלכם. אך בנוסף לכך תוכלו להתייעץ עם לימור שיווק בטלפון- להזמנות חייגו: 1-700-70-20-90